•  
  •  
  •  
Menu
Uczymy na:REKRUTACJA TRWA!!!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Zapraszamy gimnazjalistów na Święto Zawodów
Powiększ
Powiat Limanowski wraz z innymi partnerami z Województwa Małopolskiego w Małopolsce”

realizuje od 2010 roku projekt systemowy „Modernizacja kształcenia zawodowego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest wzmocnienie kształcenia zawodowego, skuteczniejsze powiązanie jego oferty z potrzebami rynku pracy oraz poprawa społecznego odbioru wizerunku tej sfery edukacji. Realizatorem projektu w powiecie limanowskim jest Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej.

Uczniowie szkół biorących udział w projekcie uczestniczą w dodatkowych zajęciach, specjalistycznych kursach branżowych, w stażach - wizytach zawodoznawczych oraz stażach z możliwością wypłaty stypendium w zakładach pracy. Jednym z priorytetowych elementów projektu była możliwość doposażenia pracowni dydaktycznych w specjalistyczny sprzęt.

W ramach realizacji projektu CKU w Limanowej organizuje Święto Zawodów, podczas którego szkoły biorące udział w projekcie zaprezentują nauczane branże. Impreza ta ma na celu promocję szkolnictwa zawodowego w powiecie limanowskim oraz upowszechnianie wśród gimnazjalistów wiedzy zawodoznawczej. Święto Zawodów, skierowane jest do uczniów III klas gimnazjum i ich rodziców. Podczas imprezy uczniowie wraz z rodzicami będą mieli możliwość nieodpłatnego skorzystania z porad doradców zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej.

Święto Zawodów odbędzie się:

Wszystkie szkoły gimnazjalne, które chcą wziąć udział w Święcie Zawodów prosimy o rejestrację telefoniczną od 4 do 13 listopada 2013 roku w godzinach od 8 do 14:00. Podczas rejestracji prosimy o wskazanie godziny przyjazdu. Rejestracji można dokonać pod numerami:

Liczymy, że młodzież gimnazjalna z Państwa szkół będzie mogła więcej dowiedzieć się podczas naszego święta o zawodach i możliwości pracy w danej branży.

Serdecznie zapraszamy młodzież, rodziców oraz nauczycieli, szczególnie wychowawców klas III.

Święto Zawodów

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów!


Wyszukiwarka

Wpisz czego szukasz:

Galeria:

Copyrights © Centrum Kształcenia Ustawicznego,
ul. Zygmunta Augusta 8, 34-600 Limanowa