•  
  •  
  •  
Menu
Uczymy na:







REKRUTACJA TRWA!!!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
ATERIMA MED w CKU
Powiększ
10 października 2014 roku

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej współpracuje z wieloma fimami i instytucjami wspierającymi statutową działalność placówki. Dla swoich słuchaczy organizujemy różne, ciekawe spotkania, eventy  mające na celu pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy, zmianie wykształcenia czy poszukiwaniu właściwego kierunku rozwoju.

 

10 października w naszej placówce gościliśmy przedstawicieli Agencji Zatrudnienia ATERIMA MED z Krakowa. Firma specjalizuje sie w zakresie usług medycznych i paramedycznych, a zwłaszcza w opiece nad osobami straszymi, chorymi i niesamodzielnymi. Świadczy usługi, rekrutuje  i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz szpitali i placówek opiekuńczych w Niemczech, Polsce i Francji.

 

W spotkaniu zorganizowanych w CKU udział wzięli słuchacze  uczący się zawodów: opiekun medyczny i opiekunka dziecięca..

 

Panie reprezentujące Firmę Aterima Med opowiedziały o zasadach wyjazdu do pracy za granicę w charakterze opiekuna, kryteriach doboru kandydatów, warunkach socjalnych i finansowych takiej pracy.Chętnie odpowiadały na pytania zainteresowanych.

 

Było to pierwsze tego typu spotkanie z Aterima Med ale nie ostatnie. Ze względu na duże zainteresowaniem kierunkami opiekuńczymi w CKU podobne spotkania bedziemy organizować niebawem.

 

Osoby zastanawiające się i rozważające wyjazd za granicę do pracy, moga uzyskać bliższe informacje u Pani Renaty Twaróg - doradcy zawodowego CKU lub na stronie www.opiekunki.aterima.pl

 

 

Wyszukiwarka

Wpisz czego szukasz:

Galeria:

Copyrights © Centrum Kształcenia Ustawicznego,
ul. Zygmunta Augusta 8, 34-600 Limanowa