•  
  •  
  •  
Menu
Uczymy na:REKRUTACJA TRWA!!!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą kursów kwalifikacyjnych! 18.12.2017 r.

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej ogłasza nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe. Zajęcia rozpoczną się w II semestrze roku szkolnego 2017/2018. Czas trwania kwalifikacyjnego kursu zawodowego uzależniony jest od nauczanej  kwalifikacji. Kursy trwają od 2 do 4 semestrów, nauka jest bezpłatna. Kurs może odbywać się zarówno w sposób stacjonarny jak i zaoczny (weekendowy).
Kwalifikacyjny kurs zawodowy to rozwiązanie idealne dla osób dorosłych, które chcą zmienić lub poszerzyć swoje wykształcenie. Jest to kurs prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie jednej kwalifikacji.  KKZ-ty zastąpiły technika dla dorosłych, technika uzupełniające oraz zasadnicze szkoły zawodowe dla dorosłych. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód wraz z potwierdzeniem odpowiedniego poziomu wykształcenia średniego (matura nie jest wymagana) oznaczać będzie zdobycie pełnego zawodu; dyplomu technika w danym zawodzie.
 
KKZ jest dla każdego, kto ma 18 lat, niezależnie od poziomu wykształcenia! Jest to forma kształcenia ustawicznego adresowana do osób dorosłych, zainteresowanych uzyskiwaniem i uzupełnianiem wiedzy zawodowej, stawiających na wysoką jakość kształcenia oraz wygodną formę zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności. Wiele osób po studiach, korzysta z tej formy przekwalifikowania się do pracy w innym zawodzie.
 
Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje świadectwo kwalifikacji w danym zawodzie, co oznacza, że zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym gotowy jest do podjęcia pracy w kwalifikacji objętej kursem.

 

Prowadzimy nabór na kursy:

 

MG.19 Użytkowanie obrabiarek skrawających
Rozwój współczesnej nauki powoduje, że coraz w większym stopniu  w maszynach  i urządzeniach  w celu wzrostu wydajności produkcji   stosuje  technik i komputerowe. W naszej ofercie zapewniamy uczestnikom opanowanie podstawowych  umiejętności w wykonywaniu i czytaniu rysunków technicznych wraz z  wykorzystaniem systemów wspomagających projektowanie CAD AutoCad, Autodesk -Inventor, Solid Edge. Umożliwimy nabycie umiejętności aby samodzielnie  programować, obsługiwać i nadzorować uniwersalne, półautomatyczne i automatyczne obrabiarki skrawające, takie jak: tokarki, frezarki, wiertarki, szlifierki w tym obrabiarki CNC wspomagane komputerowymi procesami wytwarzania CAM: Edgecam, MTS, FANUC, SINUMERIK. Równocześnie przekażemy  umiejętności obsługi konwencjonalnych obrabiarek skrawających takie jak tokarki, frezarki, szlifierki, strugarki, wiertarki i inne. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w pracowniach naszej szkoły pod opieką wykwalifikowanej o doświadczonej kadry pedagogicznej. Łączna liczba godzin na zajęcia teoretyczne i praktyczne wynosi 695 których realizacja następuję w czasie dogodnym dla uczestników.


Pozostałe kursy:

MG.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
MG.12  Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych
MG.20 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
MG.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych
MG.44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń
RL. 21 Projektowanie, urządzanie  i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu RL. 22 Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu
RL.26 Wykonywanie kompozycji florystycznych
RL.5 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych  
AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
AU.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych
AU.18 Prowadzenie sprzedaży
AU.22 Prowadzenie działalności handlowej
BD.20 Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej
EE.7 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
EE.8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych
EE.24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

 

 

Zapisy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe i informacji udziela
Sekretariat Centrum Kształcenia Ustawicznego w ZSTiO w Limanowej
ul. Zygmunta Augusta 8
34-600 Limanowa
tel. (18) 3376832
www.cku.limanowa.pl
e-mail: cku_limanowa@poczta.onet.pl

Wyszukiwarka

Wpisz czego szukasz:

Galeria:

Copyrights © Centrum Kształcenia Ustawicznego,
ul. Zygmunta Augusta 8, 34-600 Limanowa